Znajomość kształtu twarzy – kluczem do udanego wizerunku

kształt twarzy

W zależności od kształtu i rysów twarzy dokonujemy odpowiednich wyborów w wielu zakresach związanych z wizerunkiem.

Te najistotniejsze wiążą się z właściwym doborem:

  •  fryzur,
  • makijażu i kształtu brwi,
  • okularów,
  • wykończenia ubrania przy szyi (dekolt i kołnierz),
  • nakrycia głowy,
  • biżuterii noszonej przy twarzy,
  • szali, chust i apaszek.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że właśnie optymalnym wyborem dodatków stylizacyjnych możemy odpowiednio skorygować urodę, jeżeli jest taka potrzeba.

A jeżeli potrzeby nie ma, to możemy z pełną świadomością dokonywać właściwych decyzji. Chociażby czy przycięcie grzywki na prosto jest dla mnie dobrym rozwiązaniem, albo czy w popularnym dekolcie w serek będę dobrze wyglądać.

Świadomość własnych atutów oraz braków w tym zakresie jest tak naprawdę bezcenna :-0

Przede wszystkim chroni przed przypadkowymi, nieprofesjonalnymi doradcami. Jeżeli jesteś gotowa na odkrywanie siebie to zerknij tutaj https://dgimage.pl/2020/05/21/proste-sposoby-na-okreslenie-ksztaltu-twarzy-jaki-jest-twoj/

Jeżeli jeszcze nie czujesz się przekonana, to pomyśl o takim scenariuszu…

Przeglądasz zdjęcia pięknych kobiet, celebrytek, aby się zainspirować i być na bieżąco z tym, co jest aktualnie trendy. Nagle dostrzegasz, że jedna z nich ma przepiękną nową fryzurę i wygląda w niej obłędnie. Zachowujesz zdjęcie, a w głowie zapętla się myśl “też chcę taką”…

Znasz to? Zapewne tak 😉

Patrząc na wzorcowe zdjęcie zupełnie nie widzisz, że twoja twarz jest zupełnie inna. Bo raczej szersza i bardziej geometryczna niż osoby na zdjęciu i nie masz aż tak spiczastego podbródka. Twoje rysy nie są tak ostre a więcej w nich obłych i miękkich rysów. Nosa także nie masz, aż tak długiego, jak Pani na zdjęciu i Twoje czoło nie potrzebuje ciężkiej grzywki.

Nie wiedząc o tym podczas kolejnej wizyty u fryzjera, decydujesz się na drastyczną zmianę w wizerunku. O kosztach metamorfozy nie wspomnę. Ty zerkasz w lustro i zupełnie się w nowej fryzurze nie widzisz, no bo niby ładna, ale Ty jakoś w tym nie do końca dobrze wyglądasz.

 

kształt twarzy

Jeśli masz ochotę skorzystać z analizy twarzy wszystkie informacje znajdziesz tutaj: https://dgimage.pl/oferta/analiza-twarzy/. Dostępna jest usługa stacjonarna i on-line.

Można także umówić się na bezpłatną i niezobowiązującej konsultację telefoniczną w moim kalendarzu tutaj: https://appoint.ly/s/dorota.korgul/introduction

Daj znać w komentarzu czy zastanawiałaś się już jaki kształt ma Twoja twarz?

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *