Co mówią o mnie klienci

Na spotkanie z panią Dorotą zdecydowałam się po tym, jak zobaczyłam zmiany w stylu ubierania się mojej znajomej. Zrozumiałam, że właściwy styl i odpowiednio dobrana kolorystyka ubiorów mogą zasadniczo odmienić wizerunek. Przegląd szafy i wspólne zakupy były przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Dorota chętnie dzieli się swoją wiedzą, trikami i zdradza tajniki jak i co połączyć, by efekt był najlepszy z możliwych. Mam teraz poukładaną szafę, a poczucie, że wygląda się dobrze – jest bezcenne. Gorąco polecam!

Elżbieta Mechlik Nauczyciel

Pierwszy raz skorzystałam z pomocy stylistki i konsultanta koloru i jestem pod wielkim wrażeniem. Nareszcie wiem, jakie kolory i fasony do mnie pasują, co pozwala na podkreślenie moich atutów. Świadomość tego, jak mam się ubierać przede wszystkim wprowadza ład w szafie. Nareszcie mam ubrania, które pasują do siebie, a kiedy patrzę w lustro myślę “ale fajnie wyglądam”.

Dorota KelszWłaściciel Przedszkola

Okazuje się, że zakupy ubrań mogą być przyjemne. I że można kupić tylko dwie rzeczy -co wcześniej wydawało się niemożliwe, ale za to jakie! Cudownie podkreślające sylwetkę i urodę, w dopasowanym rozmiarze i kolorze. Rozpakowałam i poukładałam nowe rzeczy w szafie – i wiem, że będą ze mną na dłużej. Nie odsunę ich w kąt szafy po kilku miesiącach, jak to do tej pory robiłam, kupując za szybko i bez namysłu. Dziękuję za nowe podejście do zakupów.

Katarzyna KalinowskaKsięgowa

Jestem mamą rocznej Julki więc i w zakupach i w ubieraniu się zależy mi na czasie i komforcie. Szkoda jednak byłoby na czas wychowywania dziecka zrezygnować z estetyki 🙂 W czasie zakupów z p. Dorotą byłam mile zaskoczona uważnością, z jaką wysłuchała moich oczekiwań i sprawnością, z jaką zrobiłyśmy zakupy (oczywiście z wcześniej przygotowaną listą). Teraz już rzadko mam wątpliwości w co się ubrać, zamiast myśli: “nie mam w co się ubrać”, raczej myślę: “Jestem fajnie ubrana”. Nauczyłam się także, że do każdych zakupów warto się wcześniej przygotować.

Magdalena ZakrzewskaSpecjalista ds. Reklamy

Zawsze lubiłam makijaże, ale dopiero po indywidualnych lekcjach z wizażu z p. Dorotą nabrałam wprawy i pewności siebie. Już teraz wiem, które kolory do mnie pasują i których użyć by moja tęczówka miała obłędny kolor. Dopiero teraz potrafię nakładać cienie specjalną techniką tak, aby trzymały się cały dzień. Jestem świadoma także, jak doskonale podkreślać kości policzkowe różem oraz jak prawidłowo wykonać modelarz i strobing twarzy. Polecam warsztaty wizażowe, bo warto umieć wykonać samemu świetny make’up 😉

Monika StolarczykStudentka

Nie lubię zakupów ubraniowych, przymierzania … Zazwyczaj kupowałem zestawy do pracy zachęcony przez sprzedawczynię ze sklepu, ale niestety podczas użytkowania okazywało się np. że spodnie są trochę za krótkie, a marynarka marszczy się na plecach. Koszule też często okazywały się niezbyt wygodne. Koleżanka żony poleciła mi personal shoper z p. Dorotą. To była świetna decyzja. Na zakupach byliśmy już kilka razy. Zawsze w sklepach było szybko i sprawnie, a ja mam komfortowe w noszeniu i idealnie dobrane do mojej sylwetki ubrania. Polecam.

Jacek StolarskiDyrektor Handlowy

Dorota to mnie najpierw nieźle wkurzyła… Na samym początku było bardzo fajnie. Okazało się, że jestem zimą i że czerwień, którą bardzo lubię, ma wiele odcieni. Makowy nie jest dla mnie, ale karmazyn sprawia, że mam naprawdę niebieskie oczy, a cera na twarzy młodnieje o jakieś dziesięć lat! Nigdy nie sądziłam, że takie detale mają aż taką moc. Schody zaczęły się przy szafie. Może nie pękała w szwach, ale ciuchów zawierała sporo. Dorota uświadomiła mi, że noszę tylko ok 20 procent. Reszta czekała na lepsze czasy, jak schudnę… część już wieki temu wyszła z mody… a te, które nosiłam też niekoniecznie sprzyjały mojej urodzie czy podkreślaniu atutów sylwetki. Ale nie, nie chodziło o to, że wydam od razu fortunę na nową zawartość szafy. Dorota pokazała mi kilka fajnych sztuczek, które sprawiły, że walory – które, jak się okazało też posiadam, nauczyłam się podkreślać. Okazało się też, że szafa nie musi pękać w szwach, wystarczy kilka fajnych, odpowiednich zestawów i że lepiej ją tylko, co jakiś czas, odświeżać nowościami. Dzięki tym wszystkim zabiegom czuję się dużo bardziej kobieco, nabrałam pewności siebie i kolorowej pogody ducha. Fajna przygoda, którą dopiero zaczęłam i mam nadzieję z Dorotą kontynuować.

Ewa SzyszkoWłaściciel Eva Stone

Kontakt

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości dotyczące oferty skontaktuj się ze mną.