Najczęściej zadawane pytania

Najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego lub zadzwonić pod nr tel. 608 320 390 w celu uzgodnienia zakresu i terminu.

Rezygnacji ze zwrotem opłaty rezerwacyjnej można dokonać do 48 h przed umówionym terminem spotkania. Pracuję z grafikiem i rezerwuję sobie uzgodniony termin tylko dla Ciebie, stąd istotne jest zwolnienie terminu na 48 h przed wyznaczoną datą, bo daje mi to szansę na umówienie w tym terminie innego Klienta.

Tak, oczywiście. Poszczególne usługi wraz z obowiązującym cennikiem opisane są w zakładce OFERTA.

Tak. Przy usłudze poza Trójmiastem do ceny doliczany jest koszt dojazdu.

Zdecydowanie tak. Usługi: analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, zakupy ze stylistką czy przegląd szafy jak najbardziej przydatne są także dla mężczyzn.

Tak, jak najbardziej, choć namawiam Cię do skorzystania z 25% rabatu, którego z przyjemnością Ci udzielę, jeżeli spotkamy się w terminie poniedziałek-piątek w godz. 9.00 -15.00. Jeżeli interesuje Cię termin weekendowy podaj taką informację w mailu abym mogła precyzyjniej określić najbliższy możliwy termin spotkania.

Ja tylko inspiruję i podpowiadam, ostateczną decyzję podejmujesz Ty.

Nie musisz. Ja biorę zestaw swoich profesjonalnych kosmetyków, które będą do Twojej dyspozycji, ale musisz wiedzieć, że trudniej się na nich pracuje, bo m. in. są dużo bardziej napigmentowane.