Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się na konkretną usługę?

Najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego lub zadzwonić pod nr tel. 608 320 390 w celu uzgodnienia zakresu i terminu.

Czy jeżeli zarezerwuję termin wizyty i wpłacę opłatę rezerwacyjną, to czy mogę zrezygnować z usługi?

Rezygnacji ze zwrotem opłaty rezerwacyjnej można dokonać do 48 h przed umówionym terminem spotkania. Pracuję z grafikiem i rezerwuję sobie uzgodniony termin tylko dla Ciebie, stąd istotne jest zwolnienie terminu na 48 h przed wyznaczoną datą, bo daje mi to szansę na umówienie w tym terminie innego Klienta.

Czy można skorzystać tylko z jednej usługi?

Tak, oczywiście. Poszczególne usługi wraz z obowiązującym cennikiem opisane są w zakładce OFERTA.

Czy jest możliwość skorzystania z usługi poza Trójmiastem?

Tak. Przy usłudze poza Trójmiastem do ceny doliczany jest koszt dojazdu.

Czy mężczyźni korzystają z usług doradcy wizerunku?

Zdecydowanie tak. Usługi: analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, zakupy ze stylistką czy przegląd szafy jak najbardziej przydatne są także dla mężczyzn.

Czy można umówić się na weekend?

Tak, jak najbardziej, choć namawiam Cię do skorzystania z 25% rabatu, którego z przyjemnością Ci udzielę, jeżeli spotkamy się w terminie poniedziałek-piątek w godz. 9.00 -15.00. Jeżeli interesuje Cię termin weekendowy podaj taką informację w mailu abym mogła precyzyjniej określić najbliższy możliwy termin spotkania.

Co zostanie w mojej szafie po przeglądzie?

Ja tylko inspiruję i podpowiadam, ostateczną decyzję podejmujesz Ty.

Czy na nauce makijażu muszę mieć swoje kosmetyki kolorowe?

Nie musisz. Ja biorę zestaw swoich profesjonalnych kosmetyków, które będą do Twojej dyspozycji, ale musisz wiedzieć, że trudniej się na nich pracuje, bo m. in. są dużo bardziej napigmentowane.