Makijaż

Usługa wizażu, w zależności od potrzeb, polega na wykonaniu makijażu (na co dzień lub na specjalne okazje) bądź na nauce jak najlepiej samemu go wykonać. Makijaż jest jak druga skóra, więc powinien idealnie komponować się z urodą, osobowością i stylem. Dobrze dobrany i dopracowany dodaje wyrazu, tuszuje niedoskonałości oraz podkreśla walory urody.

Makijaż dzienny/okolicznościowy
od 200,00 zł + opcjonalnie koszt dojazdu

czas trwania 1-2 godziny

Usługa wykonania makijażu, na co dzień lub na specjalne okazje, w oparciu o profesjonalne, selektywne kosmetyki takie jak: Kryolan, Malu Wilz, MAKE-UP STUDIO, Stagecolor itp. gwarantujące trwałość i precyzję. Koszt makijażu uzależniony od pracochłonności i użytych środków stylizacyjnych np. sztuczne rzęsy itp.

Indywidualna nauka makijażu
od 300,00 zł + opcjonalnie koszt dojazdu

czas trwania 2-3 godziny, istnieje możliwość przedłużenia spotkania 100,00 zł/godz.

Usługa nauki wizażu, dopasowanego do kształtu, rysów i detali twarzy, bazująca na wynikach analizy twarzy programu Salon Prestige. Podczas spotkania poznasz i przećwiczysz, indywidualne techniki korekcyjne takie jak m.in. modelowanie kształtu i obrysu twarzy, prawidłową aplikację różu, makijaż oczu i brwi, makijaż ust oraz techniki używania kosmetyków kolorowych i akcesoriów wizażowych.

Warsztaty makijażowe w kameralnych grupach (max 4 osoby)
600,00 zł + opcjonalnie koszt dojazdu

czas trwania 3-4 godziny, istnieje możliwość przedłużenia spotkania 100,00 zł/godz.

W trakcie spotkania zaprzyjaźnionych osób prowadzę warsztat z wybranych zagadnień wizażu, na których uczestniczki same wykonują makijaż, z moją asystą i wsparciem. Oprócz mile spędzonego czasu, zajęcia dają informacje jak dbać o skórę, jakich używać kosmetyków, jak wykonać najpiękniejszy make-up. Cały program został podzielony na sesje, ze względu na dużą ilość poruszanych zagadnień. Materiał stanowi integralną całość, ale możesz zdecydować się na pojedyncze, wybrane zajęcia.

Zorganizuj grupę kilku osób i umów się na spotkanie.

Techniki makijażu- step 1

Pielęgnacja twarzy: prawidłowy demakijaż, właściwa pielęgnacja, wskazówki na co zwracać uwagę przy zakupie kosmetyków. Techniki makijażu: charakterystyka ideału twarzy, sekrety idealnego makijażu (symetria, proporcje i „złoty podział”), zasady modelowania dopasowane do kształtu twarzy, technika światłocienia (rzeźba twarzy, złudzenia optyczne, perspektywa barwna). Kosmetyki i techniki do optycznego modelarzu: podkłady, pudry, tonery, korektory, bronzery, rozjaśniacze i róż.
Omówienie + warsztat, techniki aplikacji step by step.

Techniki makijażu – step 2

Makijaż ust krok po kroku: kontur, korekta kształtu ust, pomadka czy błyszczyk, dobór kolorów.
Omówienie + warsztat step by step.

Techniki makijażu – step 3

Makijaż oczu krok po kroku: kreska, makijaż powiek, forma brwi, podkreślenie rzęs.
Omówienie + warsztat step by step.

Techniki makijażu – step 4

Powtórka i usystematyzowanie zdobytych informacji.
Zabawa makijażem: tworzenie kompozycji w makijażu, makijaż z odwzorowania – warsztat step by step.

Rezerwacja terminu spotkania łączy się z wpłatą zadatku 100,00 zł na konto 57 1140 2004 0000 3802 7726 4909