Analiza Kolorystyczna

Analiza, określa typ kolorystyczny (dopasowany do undertonów skóry) oraz paletę barw personalnych, która w sposób idealny podkreśla atuty urody. W odcieniach tych skóra wygląda na wypoczętą i świeżą, w oczach pojawia się blask, usta mają intensywniejszy kolor, a ewentualne mankamenty stają się mniej widoczne.

Osobista paleta kolorów jest drogowskazem upraszczającym życie. Wskazuje optymalne kolorystycznie wybory dotyczące garderoby, stylizacyjnych dodatków, odcieni włosów oraz kosmetyków kolorowych.

Po analizie wiesz jakich odcieni używać a jakich unikać, nie popełnisz więc już więcej kolorystycznych zakupowych „wpadek”, oszczędzisz swój czas i pieniądze.

Analiza kolorystyczna – The 12 Season Color Theory System
nr licencji kolorysty 07/WK/2012
490,00 zł + opcjonalnie koszt dojazdu

czas trwania 2- 3 godziny, istnieje możliwość przedłużenia spotkania 100,00 zł/godz.

Międzynarodowy Systemem wyróżnia 12 podstawowych typów urody: jasna wiosna, jasne lato, chłodne lato, chłodna zima, ciepła wiosna, ciepła jesień, ciemna zima, ciemna jesień, delikatne lato, delikatna jesień, kontrastowa wiosna, kontrastowa zima. Analizę kolorystyczną wykonujemy przy odpowiednim oświetleniu, z użyciem specjalnych ram i chust. Przynależność do określonego typu urody determinuje kolejność atrybutów kolorystycznych (key colour charakteristic) u danej osoby.

W trakcie wykonywania analizy dodatkowo pokazuję zależności zachodzące pomiędzy poszczególnymi barwami oraz techniki komponowania odcieni w ubiorze i makijażu.
Na zakończenie wręczam LOOK BOOK, który zawiera wynik analizy i niezbędne wskazówki m.in. zalecana paleta kolorystyczna, przykładowe zestawienia barw gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu, wskazówki co powinno się znajdować w szafie, jak dobierać ubrania, w jaki sposób kreować makijaż, jakie style najlepiej podkreślą dany typ urody, itp.

Spotkanie z konsultantem koloru (max 4 osoby)
990,00 zł + opcjonalnie koszt dojazdu

czas trwania do 4 godzin, istnieje możliwość przedłużenia spotkania 100,00 zł/godz

W trakcie spotkania zaprzyjaźnionych osób wykonuję analizę kolorystyczną, która oprócz mile spędzonego czasu, daje dodatkowe wartości w postaci zabawy z kolorem i typowania kolorystycznego oraz LOOK BOOK dla każdego uczestnika zgodnie z „The 12 Season Color Theory System”.

Zapytaj o koszt organizacji warsztatów dla większej liczby osób 😉

ARTITS of Color Palette –
opcja dodatkowa przy analizie kolorystycznej
230,00 – 250,00 zł

czas trwania 2-3 godziny

Spersonalizowaną paletę barw „ARTITS of Color Palette” 28 lub 38 kolorów tworzę na podstawie typu kolorystycznego (bazującego na temperaturze, walorze i chromatyczności) oraz poziomie kontrastów w urodzie. Wachlarzyk wybranych odcieni nawiązuje do indywidualnych preferencji kolorystycznych i osobistego stylu. Składa się z wybranych barw, które dodatkowo idealnie się ze sobą komponują budując spójną kolorystycznie garderobę (ciemna + jasna baza, kolory neutralne i akcentujące). Każda paleta przypisana jest jednej osobie i składana jest indywidualnie.

Analiza kolorystyczna – The 12 Season Color Theory System – on line
390,00 zł

czas wykonania analizy do 10 dni roboczych.
Analiza on-line dedykowana jest dla osób, które nie mają czasu na spotkanie lub mieszkają daleko. Jeżeli jesteś zainteresowana usługą przejdź do sklepu  – po zakupie dostaniesz szczegółową instrukcję, co potrzebuję do wykonania usługi, będą to Twoje zdjęcia, zgody na przetwarzanie danych oraz kilka odpowiedzi na pytania. Jako wynik analizy otrzymasz, w terminie do 10 dni roboczych, na e-mail:

  • Swoje zdjęcie zestawione z próbkami kolorów z Twojego typu kolorystycznego zgodnie z – The 12 Season Color Theory.
  • Paletę kolorów, tak abyś zawsze miała przy sobie wskazówki podczas zakupów.
  • LOOK BOOK – przewodnik dla Twojego typu urody z zaleceniami kolorystycznymi i stylizacyjnymi.
  • Zaproszenie na prywatną sesję na zoom z omówieniem wyników i odpowiedzią na Twoje pytania.

Dowiesz się, jakie kolory są dla Ciebie, a jakich należy unikać, zobaczysz też jaka jest siła koloru.

Umów się na konsultację w moim kalendarzu tutaj, a odpowiem na Twoje pytania.

Rezerwuj wizytę

Rezerwacja terminu spotkania łączy się z wpłatą zadatku 100,00 zł na konto 57 1140 2004 0000 3802 7726 4909