Wykonaj test

i DOWIEDZ SIĘ do jakiego kształtu nawiązuje Twoja sylwetka

 Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do tego testu za 175 zł.

W celu finalizacji zamówienia skontaktuj się ze mną pisząc na maila kontakt@dgimage.pl.

Kluczem do sukcesu jest poznanie i zrozumienie swojej budowy

Dlatego przygotowałam dla Ciebie TEST, który pomoże Ci to osiągnąć. Zobaczysz jakie są proporcje i do jakiego kształtu nawiązuje zarys Twojego ciała – a ja podpowiem Ci, jak się ubrać, by zawsze wyglądać pięknie.

Pamiętaj, jesteś piękna taka - jaka jesteś, a odpowiedni strój tylko pomoże Ci to wyeksponować. Wszystko co najlepsze - jest już w Tobie 💖

Każdy typ sylwetki ma swoje mocne strony, które warto wyeksponować i podkreślić – tylko nie zawsze o tym pamiętamy. Bywają też takie rzeczy, które chętnie byśmy w sobie zmieniły – zgodzisz się? 

Dobra wiadomość jest taka, że ubiorem możesz odwrócić od nich uwagę, a one przestają być widoczne (to taka mała magia, którą daje umiejętność korzystania z iluzji optycznych).

Kiedy eksponujesz swoje atuty – prezentujesz tą najlepszą wersję siebie. Bo dzięki odpowiedniej kreacji możemy wyglądać tak – jak lubimy najbardziej. Na tym właśnie polega kreowanie swojego wizerunku.

Wiesz, dlaczego czasem tak trudno nam dobrać odpowiedni strój?

Wiele kobiet ma kompleksy czy wyobrażenia na własny temat, które często nie przystają do rzeczywistego obrazu.

Krótko mówiąc, wybierając ubrania, skupiasz się nie na tym, co jest naprawdę istotne. Próbujesz się za nimi schować.

Wiele razy rozmawiając z klientkami, zauważyłam, że nie znają swoich mocnych stron i nie wiedzą jak umiejętnie odwrócić uwagę od tego, co im się w sobie nie do końca podoba.

Zacznij więc od poznania swojej sylwetki, to pierwszy krok do zauważenia swoich atutów i tworzenia stylizacji, w których zawsze będziesz wyglądać świetnie.

Wiedza, którą poznasz pomoże Ci potem dokonywać odpowiednich wyborów, przy tworzeniu stylizacji i robieniu zakupów odzieżowych.