Czujesz się zbyt zajęta codziennymi sprawami, by kombinować - w co się ubrać by fajnie wyglądać ?

Masz dość szafy pełnej ubrań, w której nic do siebie nie pasuje a część rzeczy zdobi tylko wieszaki w szafie ?

SKORZYSTAJ Z PLANERA SZAFY

CASUAL JESIEŃ-ZIMA 2022/2023

Projekt bez tytułu (13)

Zyskasz: konkretne wskazówki, gotowe outfity oraz moje wsparcie na grupie Fb – dzięki którym pożegnasz nietrafione stylizacje, stresujące poranki i przytłaczającą szafę.

Stworzysz funkcjonalną garderobę, w której pozornie małą liczbę ubrań połączysz w wiele unikalnych zestawów.

Być może:

Kiedy chcesz szybko i fajnie się ubrać np. na spotkanie biznesowe - to okazuje się, że choć szafa pełna Ty i tak nie masz co na siebie włożyć! Wtedy zrezygnowana wybierasz sprawdzony, powtarzalny i nieco nudny zestaw, który nie pomaga Ci zrobić świetnego wrażenia.

Pragniesz na co dzień pięknie wyglądać i czuć się świetnie 😊. Niezależnie od sytuacji chcesz mieć komfort, że zawsze fajnie wyglądasz - nawet idąc do spożywczego, aby nie mieć obaw, że wpadniesz na kogoś znajomego.

Marzy Ci się świadomie i rozsądnie robić zakupy, by ubrania nie tylko zdobiły wieszaki w szafie i nie ucierpiał budżet domowy?

Masz problem z łączeniem fasonów, kolorów i wzorów tak, by powstały komfortowe, a także gustowne i ładne zestawy?

JEŚLI PRZYNAJMNIEJ JEDNO Z TYCH STWIERDZEŃ JEST O TOBIE,

TO PLANER SZAFY JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!​

NIE JESTEŚ SAMA !

Wiem, jak to jest kiedy pomimo, że garderoba „pęka w szwach” – tak naprawdę nie mamy co na siebie włożyć.

Tak, ja też tam byłam. Traciłam poranny czas mając nadzieję, że szybko stworzę fajną i dopasowaną stylizację. Jednak po kilku nietrafionych przymiarkach i tak zakładałam sprawdzony, ale przeciętny i nudny outfit.

Być może teraz pomyślisz, że gdybyś miała więcej czasu, więcej pieniędzy … lub lepsze ciało – dopracowanie fajnych zestawów ubrań byłoby prostsze i w Twoim zasięgu?

Prawda jest taka, że nie potrzebujesz żadnej z tych rzeczy, aby świetnie wyglądać. Potrzebujesz tylko dobrego i sprawdzonego planu.

To co jesteś gotowa, by dowiedzieć się jak tworzyć świetne stylizacje w przysłowiowe 3 minuty?

Jesteś we właściwym miejscu 🙂
Pokażę Ci jak:

zorganizować szafę tak, by przestać marnować poranny czas przed szafą

nie tracić pieniędzy na ubrania, bo kupujesz wyłącznie to, czego akurat potrzebujesz

spełnić marzenie o garderobie prostej jak klocki LEGO – gdzie wszystko idealnie do siebie pasuje i pomaga Ci budować Twój wizerunek

Teraz za koszt nietrafionej bluzki (której prawdopodobnie i tak nie założysz) możesz mieć wskazówki – jak stworzyć funkcjonalną kapsułę i outfity na cały sezon. Bo jak mówią styliści „szafę się planuje, a nie zapełnia” 😉

Dlatego zaczniesz od skorzystania z tego, co już masz. Bo chcę przede wszystkim pomóc Ci tak przeorganizować szafę – byś zaoszczędziła swój czas i pieniądze!

A kapsuła to najprostsza metoda, by dopracować swój look i zorganizować szafę tak – by była wsparciem każdego dnia.

Przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy poradnik, planer szafy w formie e-book

GARDEROBA KAPSUŁOWA CASUAL JESIEŃ-ZIMA 2022/2023

To 42 stronicowy poręczny e-book pełen porad, opisów oraz inspiracji jak zbudować garderobę kapsułową. Planer w którym już 26 sztuk odzieży (17 ubrań bazowych i sezonowych, 3 okrycia wierzchnie oraz 6 dodatków) tworzy stylową garderobę, z której szybko i łatwo stworzysz minimum 87 zestawów- w których poczujesz się pewnie i pokochasz to jak wyglądasz!

Dodatkowo znajdziesz ekstra zestaw 52 alternatywnych sztuk odzieży (34 ubrania bazowe i sezonowe, 6 okryć wierzchnich oraz 12 dodatków)  – gdybyś poczuła, że potrzebujesz więcej ubrań lub chciała coś podmienić w podstawowym zestawie. To daje kolejne 174 gotowe stylizacje.

CO KUPIĆ

W Poradniku znajdziesz zdjęcia wyselekcjonowanej na bieżący sezon odzieży i dodatków, które pięknie się ze sobą komponują. 

Kapsuła zaprojektowana została z użyciem ubrań bazowych, uniwersalnych w budowaniu stylizacji oraz elementów sezonowych, które wpisują się w obowiązujące trendy, tak by Twój look prezentował się bardzo na czasie.

GDZIE KUPIĆ

W Poradniku znajdziesz zakupowe linki do każdego użytego w kapsule ubrania lub dodatku.

Dzięki temu będziesz dokładnie wiedzieć, co i gdzie kupić nie tracąc czasu na poszukiwania w sklepach. Jeżeli link okaże się nieaktywny w przeciągu 2 m-cy od daty zakupu Poradnika znajdę dla Ciebie zamiennik.

JAK ZESTAWIAĆ

W Poradniku znajdziesz gotowe do wykorzystania od zaraz propozycje stylizacji – na każdą codzienną okoliczność oraz wskazówki jak zestawiać każdy element. Dzięki 87 gotowym propozycjom poczujesz się pewnie, próbując przygotowanych zestawień ubrań i już nigdy nie powiesz „nie mam się w co ubrać”!

BONUS

Dodatkowo w Poradniku znajdziesz wskazówki jak łatwo zmodyfikować kapsułę – tak by dopasować ją jak najlepiej do siebie.

Koniec z długotrwałym tworzeniem codziennych zestawów

Łatwe miksowanie ubrań i dodatków (każdą rzecz zestawisz w min. 4 outfitach)

Koniec z kupowaniem ubrań, których nie nosisz i tylko zajmują miejsce 

PLANER GARDEROBA KAPSUŁOWA
CASUAL JESIEŃ-ZIMA 2022/2023

standardowo kupisz za

99 ZŁOTYCH!

 

TYLKO TERAZ W PROMOCJI ZA 49 ZŁOTYCH!

 

A DODATKOWO W PAKIECIE oprócz PLANERA

2_32

Roczne wsparcie na grupie Fb DG IMAGE KLUB PREMIUM
dla moich klientek, tak byś mogła uzyskać pomoc, jeżeli poczujesz, że potrzebujesz o coś dopytać.

 (Wartość 299 zł)

3_27

Ekskluzywne zniżki -20%
 na sesje 1:1

idealne, gdy stwierdzisz, że potrzebujesz trochę więcej indywidualnego wsparcia.

(Wartość do 699 zł)

4_28

Ściągawka z dodatkowymi elementami

jeżeli będziesz chciała coś podmienić lub dodać do swojej kapsuły.

(Wartość 69 zł)

Kim jestem?

Kim jestem?

Nazywam się Dorota Korgul-Gawlikowska i jestem stylistką wizerunku.

 

Pomagam wyciągać szafę z chaosu, w którym nic do siebie nie pasuje a ona i tak pęka w szwach.

Uczę jak kupować i zestawiać ubrania, tak by wyglądać jak przysłowiowe milion $  – nawet w t-shirt 😉 Wykorzystuję do tego wiedzę i doświadczenie z zakresu doboru: kolorów do urody oraz fasonów do sylwetki a także metodę na dopracowanie własnego stylu.

Wiem, że spójny, stylowy i dopasowany do naszych oczekiwań wizerunek gwarantuje nasze dobre samopoczucie oraz pozwala nam się czuć pewniej w każdej sytuacji. Wspomaga w odnoszeniu sukcesów w życiu osobistym i biznesowym.

Sama odkryłam, jakie to ważne, bo wtedy – wszystko staje się możliwe! Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszam 🙂

jak kupować i zestawiać ubrania

Co mówią o współpracy moje klientki:

Dzięki kapsule odkryłam swoją szafę na nowo. 

Okazało się, że sporą część ubrań mogłam wykorzystać – bo nauczyłam się jak.

To niesamowite, że dosłownie z kilku sztuk można stworzyć tak dużo różnych stylizacji.

Kaśka

Próbowałam już kiedyś z kapsułą, ale nie do końca wiedziałam jak ją dopasować do siebie. Okazuje się, że nie muszę mieć spódnic, których nie noszę – ale mogę mieć swoje T-shirty, bo już wiem jak je fajnie połączyć w stylizacjach. Bezcenna wiedza od Doroty, że także kapsułę można dopasować w 100% do siebie.

Edyta

Szafa kapsułowa to zdecydowanie rozwiązanie dla mnie. Lubię fajnie wyglądać, ale nie lubię godzinami kombinować przed szafą co z czym połączyć. Kapsuła daje mi komfort stworzenia ponad 50 różnych outfitów dopasowanych do mojej codzienności. To w zupełności zaspakaja moje potrzeby ubraniowe, a ja mogę się skupić na innych zadaniach w  życiu.

Monika

Szafa kapsułowa to zdecydowanie rozwiązanie dla mnie. Lubię fajnie wyglądać, ale nie lubię godzinami kombinować przed szafą co z czym połączyć. Kapsuła daje mi komfort stworzenia ponad 40 różnych outfitów dopasowanych do mojej codzienności. To w zupełności zaspakaja moje potrzeby ubraniowe, a ja mogę się skupić na tym, co kocham robić.

Monika

Dzięki kapsule odkryłam swoją szafę na nowo. 

Okazało się, że sporą część ubrań mogłam wykorzystać – bo nauczyłam się jak.

To niesamowite, że dosłownie z kilku sztuk ubrań można stworzyć tak dużo różnych stylizacji.

Kaśka

Próbowałam już kiedyś z kapsułą ale nie do końca wiedziałam jak ją dopasować do siebie. Okazuje się, że nie muszę mieć spódnic, których nie noszę – ale mogę mieć swoje ulubione kolory, bo już wiem jak połączyć je ze sobą w stylizacjach. Bezcenna wiedza od Doroty, że także kapsułę można dopasować w 100% do siebie.

Edyta