Mam nadzieję, że udało Ci się obejrzeć nagranie webinaru i że zaczerpnęłaś z niego sporo wiedzy i wskazówek, co nosić, a co niekoniecznie.

Jeżeli po obejrzeniu tego szkolenia będziesz zainteresowana aby z moim wsparciem bardziej zagłębić się w temat i wiedzieć już na „tip-top” - jak dobierać ubrania tak, byś miała większą pewność siebie i mogła czuć się jak milion $ w każdej sytuacji, to przygotowałam dla Ciebie propozycję współpracy

konsultacja 1 na 1 w postaci indywidualnej analizy sylwetki

Jeżeli masz poczucie, że

  • nie wiesz, w czym tak naprawdę dobrze wyglądasz
  • zaglądasz do szafy i czujesz złość, bo kupujesz ubrania w których nie do końca się dobrze czujesz
  • gubisz się w dostępnej w temacie wiedzy i w rezultacie w sumie nie wiesz, co kupić i jak to nosić

To ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli chcesz poczuć:

satysfakcję z wyglądu na co dzień, a nie tylko od święta

radość z zawartości szafy, bo masz w co się ubrać i wiedzę, jak połączyć ze sobą ubrania w udane outfity

spokój na zakupach, bo wiesz konkretnie, czego szukasz

Analiza sylwetki pozwoli Ci zrozumieć jakie formy i fasony ubrań oraz dodatków stylizacyjnych sprawdzą się konkretnie u Ciebie. I że naprawdę nie musisz wiedzieć czy dana bluzka to longsleeve czy crop top – bo będziesz wiedziała po prostu “co ona Ci robi”. 

Nauczysz się raz na zawsze, co Ci pasuje, a co nie.

Poznasz wszystkie tricki stylizacyjne z których warto abyś Ty też korzystała.
A co najważniejsze będziesz wiedziała kiedy i jak je zastosować.
Bo wykorzystując złudzenia optyczne, można sprawić wrażenie, że na przykład sylwetka zaprezentuje się w nieco „innym świetle” – będzie wydawała się np. bardziej proporcjonalna, smuklejsza bądź krąglejsza – zgodnie z tym czego Ty potrzebujesz 😉

To unikalna wiedza, której nie znajdziesz w internetach, bazująca na mojej wieloletniej praktyce jako stylistka wizerunku.

TA OFERTA JEST DLA MNIE – KUPUJĘ ZA 490 zł

Dla kogo jest indywidualna analiza sylwetki?

Jesteś kobietą, która rozumie, że to jak wyglądasz przekłada się na sukcesy w życiu osobistym i zawodowym

Twój wizerunek jest ważnym elementem Twojego życia zawodowego, ale nie masz ochoty spędzać godzin przed szafą - by testować w czym dobrze wyglądasz

Chcesz czerpać siłę z wizerunku i czuć się ze sobą dobrze, nie tracąc czasu i pieniędzy na nieudane zakupy odzieżowe

Wiedza na temat tego, co i jak nosić, by odkryć tą najlepszą wersję siebie, nie jest często dla nas intuicyjna i nikt nas tego nie nauczył. 

Dlatego w naszych wyborach kierujemy się tym:

  >> co znam, bo zwykle nosiłam, 

  >> co nosi koleżanka 

  >> lub co lansują influencerzy. 

Bywa też, że wpadamy w pułapkę fast fashion, kupując pod wpływem chwili – a potem okazuje się, że nie do końca w tym wyglądamy, bo nie sam rozmiar nas definiuje. I gdyby to tylko o to chodziło to – nie miałabyś ubrań, które tylko wiszą w szafie – prawda?

Ale nie musi tak być 

Bo okazuje się, że wszystko co najlepsze jest już w nas i każda z nas może pięknie wyglądać. Wystarczy się po prostu właściwie ubrać akcentując swoje atuty i odpowiednio wykorzystując  złudzenia optyczne, „bo oko widzi to – co mu pokażesz”. 

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak to zrobić – to chętnie Ci w tym pomogę, bo mam doświadczenie i sama też przez to kiedyś przechodziłam. To konkrety i fachowa wiedza którą dostaniesz ode mnie w pigułce jako wsparcie, uwzględniające Twoje osobiste wybory i preferencje.

Zapraszam Cię na indywidulaną konsultację, w której dam Ci esencję wiedzy, której potrzebujesz.

To jest czas na działanie – nie odkładaj tego na później

Kim jestem?

Nazywam się Dorota Korgul-Gawlikowska i jestem stylistką wizerunku.

Uczę jak kupować i zestawiać ubrania, tak by wyglądać jak przysłowiowe milion $ {nawet w t-shirt 😉 }.
Wykorzystuję do tego wiedzę i doświadczenie z zakresu doboru: kolorów do urody oraz fasonów do sylwetki a także metodę na dopracowanie własnego stylu.

Wiem, że spójny, stylowy i dopasowany do naszych oczekiwań wizerunek gwarantuje nasze dobre samopoczucie oraz pozwala nam się czuć pewniej w każdej sytuacji. Wspomaga w odnoszeniu sukcesów w życiu osobistym i biznesowym.

Sama odkryłam, jakie to ważne, bo wtedy – wszystko staje się możliwe!

Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszam 🙂

Zobacz, co mówią moje klientki

"Po konsultacjach sylwetkowych moja szafa przestała być przepełniona, a ja wreszcie mam się w co ubrać. Szybko i sprawnie tworzę zestawy w których świetnie się czuję i wyglądam".

"Mega dużą ulgę daje świadomość w czym dobrze wyglądam, a w czym nie do końca. Zakup nowych ubrań stał się prosty i bezstresowy. A ubrania cudownie podkreślają moją sylwetkę i magicznie chowają to co nie chcę aby było widoczne 😉 ..."

"Lubię tą lekkość w sprawnym wyborze nowych ubrań. Bo już wiem co mi służy, a co nie. Dzięki temu nie mam już poczucia, że mój wygląd odstaje od tego - co teraz na czasie."

Podczas indywidualnej analizy sylwetki

Zaczniemy od przyjrzenia się, do jakiego kształtu nawiązuje Twoja sylwetka (bo to da nam wskazówki do wypracowania najlepszej strategii na dobór odzieży) oraz detalom budowy.  Bo nasze ciało to nie tylko konkretne proporcje i kształt sylwetki ale też kombinacja wzrostu, rozmiaru i innych cech, które wpływają na dobór odpowiedniej stylizacji.

  • Weźmiemy pod uwagę: wzrost i rozmiar sylwetki i zastanowimy się, jak Ci z tym. Zerkniemy na Twoją szyję, biust, ramiona, ręce i kształt twarzy bo to pozwoli nam m.in. dopasować dekolty, formy i długości rękawów oraz dodatki biżuteryjne.
  • Budowa torsu i talii umożliwi nam określenie najlepszej wysokości stanu oraz najciekawszych form odzieżowych na górną część sylwetki.
  • Natomiast linia bioder, budowa i kondycja nóg wskaże optymalne fasony i długości spódnic i spodni. Z kolei kształt i wielkość stopy da wskazówki dla optymalnego doboru obuwia.
  •  Oczywiście przyjrzymy się także, jak dobrać i nosić odzież wierzchnią oraz pozostałe dodatki stylizacyjne (torebki, paski, czapki, szale itp.)

Jako wynik analizy dostaniesz przygotowanego przeze mnie LOOK BOOKA w formacie pdf, którego zaprezentuję Ci na spotkaniu on-line. 

Dowiesz się z niego:

jakie formy i fasony ubrań oraz dodatków stylizacyjnych będą dla Ciebie najlepsze,

jak je zestawiać w udane outfity,

a także kiedy i jakich tricków stylizacyjnych używać ,bo zrozumiesz „co one w stylizacji Ci robią”.

W rezultacie będziesz wiedziała co nosić i kupować – a czego nie. 

Bardzo prawdopodobne, że zaczniesz też postrzegać swoje ciało, widząc przede wszystkim jego atuty, a nie tylko przez pryzmat tego, co w sobie mniej lubisz.

Po zakupie dostaniesz link do ankiety oraz informację, jakie zdjęcia powinnaś mi przesłać.
Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych, w oparciu o twoje preferencje, w terminie 10 dni roboczych przygotowuję dla Ciebie LOOK BOOKA – który będzie Twoim drogowskazem po świecie Twoich fasonów. 

Równocześnie prześlę Ci dostępny terminarz w celu rezerwacji spotkania on-line, na którym omówię przygotowane dla Ciebie treści w LOOK BOOKU i odpowiem na Twoje pytania. 

Na spotkanie powinnaś zarezerwować od 60 do 120 minut.

Od momentu zakupu masz 3 m-ce na wypełnienie ankiety i przesłanie zdjęć.

Jeżeli jedyną blokadą przed zakupem jest cena – to porównaj ją do sumy, którą do tej pory wydałaś na nieudane ubrania. Do tego dodaj koszt Twojego kiepskiego samopoczucie, utraconych szans w życiu. które mogłabyś uzyskać gdyby nie to, że …

I zobacz czy teraz inaczej na to patrzysz?

Oczywiście możesz nie skorzystać z oferty, wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że nadal będziesz tracić czas i pieniądze na nie do końca trafione zakupy odzieżowe, bo nie będziesz wiedziała, jakie fasony są dla Ciebie najkorzystniejsze i jak prawidłowo zestawiać outfity.

Sama zdecyduj czy to, że będziesz lepiej i rozważniej wybierać ubrania, że odkryjesz w czym najlepiej wyglądasz ma znaczenie?

Wydaje się, że skoro czytasz tę ofertę do tego miejsca to wygląd jest dla Ciebie ważny i chcesz dowiedzieć się jak odkryć tę „najlepszą wersję siebie”, by z satysfakcją patrzeć w lustro i zyskać na pewności siebie.

CZAS, ABY PODJĄĆ DECYZJĘ.

 

Uściski
Dorota Korgul-Gawlikowska

FAQS - najczęściej zadawane pytania

Po otrzymaniu wypełnionej ankiety i przesłaniu przez Ciebie zdjęć niezbędnych do wykonania analizy, wysyłam Ci propozycje terminu spotkania on-line w celu prezentacji LOOK BOOKA, który przygotowuję dla Ciebie w terminie 10 dni roboczych.

Realnie czas oczekiwania to około 2 tygodnie.

Look Booka otrzymasz w dniu naszego spotkania on-line zaraz po tym, jak Ci go zaprezentuję

Masz do dyspozycji 3 m-ce od momentu opłacenia usługi. Gdyby coś ważnego stanęło Ci na przeszkodzie i nie dasz rady w terminie 3 m-cy przesłać mi potrzebnych danych – napisz do mnie przed upływem tego terminu to spróbujemy ustalić plan awaryjny.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie, chętnie pomogę 🙂